Столтенберг скликає засідання нової Ради Україна-НАТО на 26 липня

Джерело: DW.

26 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг скликає засідання нової Ради Україна-НАТО. Це відбудеться на прохання Києва, як зазначила речниця Альянсу Оана Лунгеску.

“Сторони зустрінуться, щоб провести консультації щодо останніх подій та обговорити транспортування українського зерна через Чорне море”, — сказала Лунгеску.

Зустріч проведуть на рівні послів.

Президент України Володимир Зеленський казав, що днями відбудеться засідання Ради Україна – НАТО. За його словами, під час неї обговорять подолання кризової ситуації в Чорному морі та забезпечення роботи “зернового коридору”.

“Визначили першочергові та майбутні кроки, необхідні для розблокування та сталого функціонування чорноморського “зернового коридору”, — зазначив глава держави.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.

Біля Вовчанська Харківської області прикордонники знищили російський пункт пілотування безпілотників.