Стрічка «Арґайл» заробила в день прем‘єри в США лише $6,5 млн

Джерело: Hypebeast

Шпигунський фільм “Арґайл” від компанії Apple дебютував із низькими 6,5 мільйонами доларів у перший день прокату в США.

Зокрема картина зібрала всього 6,5 мільйонів доларів США в день прем’єри та попередніх показів на 3605 майданчиках по всій Північній Америці.

Варто зауважити, що бюджет фільму, режисером якого виступив Метью Вон, становить 200 мільйонів доларів США.

“Стрічка, ймовірно, стане першим касовим розчаруванням цього року”, – йдеться в матеріалі.

Зазначається, що “Арґайл” став третім великим кінотеатральним релізом Apple Studios після фільму Мартіна Скорсезе “Вбивці квіткової повні” (який зібрав 156 мільйонів доларів у всьому світі) та “Наполеона” Рідлі Скотта (219 мільйонів доларів).

Сюжет картини розповідає про те, як автор шпигунських романів, які стали бестселерами, сам виявився шпигуном світового рівня, що страждає на амнезію. Його смертоносні навички повертаються разом із спогадами, і він стає на шлях помсти тіньовій організації, на яку раніше працював.

До акторського касту прилучилися Генрі Кевілл, Сем Роквелл, Браян Кренстон, Кетрін О’Гара, Джон Сіна, Семюел Л. Джексон та Дуа Ліпа.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.