Студенти Інституту журналістики КНУ оголосили бойкот через скандал із професором Василенком

Джерело: студентський парламент у Telegram

Студентський парламент Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголосив бойкот адміністрації через дії викладача Микити Василенка. Студенти звинувачують професора у пропаганді проросійських ідей, сексистських висловлюваннях та участі в заходах на проросійських платформах.

У заяві зазначено, що студенти припиняють співпрацю з адміністрацією Інституту журналістики та вимагають негайної реакції на ситуацію. Вони закликають керівництво забезпечити захист академічної спільноти від осіб, які, на їхню думку, дискредитують професію журналіста та національні інтереси України.

У тексті заяви також підкреслюється, що бойкот є лише першим кроком у реагуванні на бездіяльність адміністрації. Студенти попереджають, що у разі відсутності реакції готові вдатися до більш рішучих дій.

Керівництво університету закликають оперативно розв’язати проблему, дотримуючись державних цінностей, академічних стандартів і прав студентів.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.