Суд присяжних у США визнав Гантера Байдена винним у справі про володіння зброєю

Джерело: CNN

11 червня суд присяжних у США визнав сина президента країни, Гантера Байдена, винним за всіма трьома пунктами звинувачення у справі про незаконне володіння зброєю.

Два пункти звинувачення пов’язані з тим, що у 2018 році син президента США при купівлі пістолета надав неправдиву інформацію про те, що не вживає наркотиків. У третьому пункті стверджується, що Гантер володів вогнепальною зброєю під час вживання наркотиків.

Рішення стало першим випадком, коли близького родича чинного президента засудив федеральний суд за кримінальний злочин, попри те, що той скоїв злочини ще до перебування Джо Байдена на посаді президента.

Гантеру Байдену може загрожувати до 25 років ув’язнення та штраф у розмірі до 750 000 доларів. Проте, ймовірно, він отримає менше покарання через те, що скоїв злочин уперше.

Повідомляється, що вирок можуть винести у середині жовтня, напередодні ​​виборів.

Тоді як один із присяжних, котрий у вівторок визнав Гантера Байдена винним у трьох звинуваченнях, зауважив CNN, що він не вірить, що син президента повинен відбувати тюремний термін.

Я справді не думаю, що Гантеру місце у в’язниці, – наголосив присяжний.

У вересні 2023 року спеціальний прокурор міністерства юстиції США Девід Вайс офіційно висунув сину президента США Джо Байдена, Гантеру, звинувачення за трьома пунктами, які стосуються порушенням законів щодо володіння зброєю.

Звинувачення пов’язані з придбанням Гантером Байденом револьвера в штаті Делавер у жовтні 2018 року, яким він володів усього 11 днів. Тоді чоловік вказав у федеральній формі, що не вживає та не є залежним від заборонених наркотичних засобів.

За словами прокурорів, на момент придбання Гантер намагався побороти залежність від кокаїну.

Своєю чергою, адвокати Гантера називали звинувачення “політично мотивованим”, оскільки раніше прокурори вважали його необґрунтованим.

70-річна британка Тізі Годсон отримала відповідь на своє резюме, надіслане 48 років тому.

11 березня в Гренландії проведуть загальні вибори на тлі відновлення інтересу президента США Дональда Трампа до арктичної території.

Поштова служба США (USPS) заявила про тимчасове зупинення відправлення посилок із Китаю та Гонконгу. Раніше президент Дональд Трамп скасував торгівельне положення, що дозволяло роздрібним платформам, як-от Temu та Shein, безмитно доставляти товари низької вартості до США.

Останні санкції США поки не вплинули на експорт сирої нафти з РФ. Однак завантаження нафти на танкери та їхнє розвантаження – різні речі, і саме з розвантаженням російської нафти виникли проблеми.

Мексика направила сотні солдатів до кордону зі Сполученими Штатами згідно з угодою, яка дозволила уникнути запровадження мит на мексиканський імпорт, за умови, що країна зможе зупинити наркотрафік до США.