Сину Байдена висунули нові звинувачення в порушенні законів щодо володіння зброєю – CNN

Джерело: CNN

Спеціальний прокурор Міністерства юстиції США Девід Вайс офіційно висунув сину президента США Джо Байдена, Гантеру, звинувачення за трьома пунктами, які стосуються порушенням законів щодо володіння зброєю.

“Три пункти звинувачень включають внесення у федеральну форму на купівлю вогнепальної зброї неправдивих заяв, а також володіння вогнепальною зброєю особою, яка не має на те права”, – йдеться в повідомленні.

Як пояснили у виданні, звинувачення пов’язані з придбанням Гантером Байденом револьверу в штаті Делавер у жовтні 2018 року, яким він володів усього 11 днів. Тоді чоловік вказав у федеральній формі, що не вживає та не є залежним від заборонених наркотичних засобів.

При цьому, за словами прокурорів, на момент покупки Гантер намагався побороти залежність від кокаїну.

Так, Міністерство юстиції США вперше в історії країни висунуло офіційні звинувачення дитині чинного президента.

Своєю чергою, адвокати Гантера називають звинувачення “політично мотивованим”, оскільки ще шість тижнів тому прокурори вважали його необґрунтованим.

Зараз Гантер Байден, за даними телеканалу, знаходиться в Каліфорнії. Згідно з матеріалами суду, якщо його визнають винним за всіма пунктами, йому може загрожувати до 25 років позбавлення волі та штраф у розмірі до 750 тисяч доларів США.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

У Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 8 грудня.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.