Росіяни засудили двох полонених «азовців» до 18 років колонії
Джерело: Медиазона
Південний окружний військовий суд РФ у Ростові-на-Дону засудив двох українських військовополонених із “Азову” до 18 років колонії, а ще одному військовому збільшив термін покарання.
Суд у Ростові-на-Дону засудив до 18 років ув’язнення в колонії суворого режиму 25-річного навідника артилерійського взводу Віталія Слободенюка та 24-річного водія гаубичного дивізіону Богдана Голованова у справі про нібито участь у терористичному угрупованні та навчання тероризму.
За версією звинувачення, обидва військові у 2021 році приєдналися до полку “Азов”, пройшли військову підготовку, а у 2022-му потрапили в російський полон.
Крім того, російська прокуратура повідомила про збільшення терміну для іншого полоненого з “Азова” – 30-річного Руслана Колодяжного.
У 2023 році “суд ДНР” засудив його до 26 років колонії суворого режиму за звинуваченням у нібито вбивстві двох цивільних у Маріуполі. Тепер йому збільшили покарання до 29 років вже за терористичними статтями через зв’язки з “Азовом”.
Усі троє в березні 2026 року були внесені до реєстру Росфінмоніторингу.
- У тимчасово окупованому Севастополі військового ЗСУ, 51-річного Руслана Чорного-Швеця, засудили до 18 років ув’язнення за обвинуваченням у “державній зраді”.
- У Москві 2-й Західний окружний військовий суд засудив п’ятьох українських військових до 15–18 років позбавлення волі у справі про нібито “вторгнення” до Курської області. Росіяни кваліфікувала їхні дії як теракт.
- Суд у російському Ростові-на-Дону засудив до 20 років позбавлення волі військовополоненого “азовця” Дениса Голуба.
- Південний окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив 9 херсонців до термінів від 14 до 20 років за буцімто тероризм.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.