Силами ППО уночі знищено 25 ворожих безпілотників

Джерело: Командування Повітряних Сил ЗСУ

У ніч на 6 жовтня російські окупаційні війська атакували Україну 33 ударними безпілотниками. Більшість з них вдалось збити.

Ворожі дрони були запущені з південного напрямку, а саме з мису Чауда, що на території тимчасово окупованого Криму.

Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, знищено 25 “Shahed-131/136”, зокрема у межах Одеської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Черкаської та Житомирської областей.

До відбиття повітряної атаки було залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні війська, підрозділи мобільних вогневих груп та радіоелектронної боротьби.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.