Силами тактичної авіації ПС ЗСУ знищено російський десантний корабель «Новочеркаськ»
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
Уночі 26 грудня тактична авіація ПС ЗСУ атакувала російський десантний корабель “Новочеркаськ” у ТО Криму.
Атака на ворожий корабель відбулась близько 2:30. Для атаки Повітряні сили обрали крилаті ракети.
На момент завдання удару по кораблі Чорноморського флоту РФ був розташований у районі Феодосії.
“Результат – “на ліцо”!”, – резюмували у Повітряних силах.
Удар по Криму підтвердив і так званий “глава” тимчасово окупованого півострова Сергій Аксьонов. За його словами після удару у порту Феодосії виникла пожежа та почалась детонація, а порт – оточили.
Жителі ТО Крим ти часом публікують фото та відео з місця влучання.
- 4 листопада Збройні Сили України підтвердили, що завдали успішних ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” в тимчасово окупованому Криму в Керчі.
- Збройні сили України атакували морську та портову інфраструктуру росіян на суднобудівному заводі “Залив” у тимчасово окупованій Керчі ввечері 4 листопада. За словами аналітиків, удар пошкодив корвет проєкту 22800 “Каракурт” на корабельні.
- Як повідомляє Telegram-канал “Кримський вітер”, посилаючись на свідчення очевидців, на суднобудівному заводі в Керчі є попадання в малий ракетний корабель проєкту 22800 “Каракурт”, який є носієм “Калібрів”.
Президент України Володимир Зеленський прокоментував перемовини з американським лідером Дональдом Трампом у Римі, куди обидва прибули на похорон Папи Римського Франциска.
За повідомленням ЗМІ, Сполучені Штати у приватному порядку запропонували гарантії безпеки для “коаліції охочих” – країн, які готові розгорнути свої війська в Україні у випадку підписання мирної угоди.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень.
Агентство Reuters повідомило, що Україна та Європа не підтримують деякі пропозиції США щодо припинення російсько-української війни і натомість висунули власні пропозиції, зокрема щодо територіальних та санкційних питань.
Деякі союзники США дуже занепокоєні угодою про припинення російсько-української війни, запропоновану адміністрацією Дональда Трампа.