Силами тактичної авіації ПС ЗСУ знищено російський десантний корабель «Новочеркаськ»

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Уночі 26 грудня тактична авіація ПС ЗСУ атакувала російський десантний корабель “Новочеркаськ” у ТО Криму.

Атака на ворожий корабель відбулась близько 2:30. Для атаки Повітряні сили обрали крилаті ракети.

На момент завдання удару по кораблі Чорноморського флоту РФ був розташований у районі Феодосії.

“Результат – “на ліцо”!”, – резюмували у Повітряних силах.

Удар по Криму підтвердив і так званий “глава” тимчасово окупованого півострова Сергій Аксьонов. За його словами після удару у порту Феодосії виникла пожежа та почалась детонація, а порт – оточили.

Жителі ТО Крим ти часом публікують фото та відео з місця влучання.

  • 4 листопада Збройні Сили України підтвердили, що завдали успішних ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” в тимчасово окупованому Криму в Керчі.
  • Збройні сили України атакували морську та портову інфраструктуру росіян на суднобудівному заводі “Залив” у тимчасово окупованій Керчі ввечері 4 листопада. За словами аналітиків, удар пошкодив корвет проєкту 22800 “Каракурт” на корабельні.
  • Як повідомляє Telegram-канал “Кримський вітер”, посилаючись на свідчення очевидців, на суднобудівному заводі в Керчі є попадання в малий ракетний корабель проєкту 22800 “Каракурт”, який є носієм “Калібрів”.

В районі населеного пункту Дворічна на Куп’янському напрямку російські окупанти намагаються облаштувати переправи через річку Оскіл.

За повідомленням ЗМІ, президента США Дональда Трампа закликають не телефонувати російському президенту Володимиру Путіну, допоки той не погодиться на припинення вогню в Україні.

3 квітня глава МЗС Андрій Сибіга провів зустріч із державним секретарем США Марком Рубіо.

​Москва сподівається, що президент США Дональд Трамп забезпечить прийнятне мирне врегулювання з Україною, одначе, готова продовжувати війну, якщо переговори зазнають невдачі, повідомляють поінформовані джерела.

2 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що загальний дефіцит фінансування потреб на відбудову України у 2025 році становить майже $10 млрд.