Сильвестра Сталлоне звинуватили у створенні «токсичного середовища» на зйомках фільму

Джерело: Variety

Актора Сильвестра Сталлоне звинувачують у створенні “токсичного середовища” на знімальному майданчику в Атланті серіалу Paramount+ “Король Тулси”, а також у зневажливих коментарях про акторів другого плану. Звинувачення висунула кастинг-директор серіалу Роуз Лок, яка, за чутками, покинула проєкт через це.

Представник Сталлоне відмовився коментувати цю ситуацію. Сам серіал “Король Тулси” зараз перебуває у процесі зйомок другого сезону в Атланті. Зазначається, що Paramount+ вже ознайомлено з цими звинуваченнями.

Спроба прокоментувати ситуацію надійшла від телесценаристки Джулі Бенсон через соціальні мережі. Вона опублікувала скріншоти, де звинувачує Сталлоне в токсичному поводженні з акторами другого плану та фоновими художниками.

На одному зі скріншотів зазначено, що Сталлоне висловлював зневажливі коментарі про акторів і вимагав привести “гарних молодих дівчат”. У другому скріншоті Роуз Лок заявляє, що покидає проєкт через “токсичне середовище”.

Сторінка компанії Rose Locke Casting у Facebook підтверджує розлучення з проєктом і закінчення співпраці з серіалом “Король Тулси”.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.