Сили оборони уразили пункт управління рухом військових кораблів Чорноморського флоту РФ
Джерело: Генштаб
21 та в ніч на 22 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російського агресора.
Зокрема, уражено пункт управління рухом військових кораблів чорноморського флоту “Стрілецький” у Севастополі (ТОТ АР Крим).
Також завдано ураження пунктам управління БпЛА у районах населених пунктів Коровяковка та Тьоткіно Курської області РФ і пункту управління БпЛА “Молнія” у районі Добролюбівки на Харківщині.
Окрім цього, наші воїни били по пункту управління підрозділу противника у районі населеного пункту Вязове Бєлгородської області РФ.
Завдано також ураження командно-спостережним пунктам ворога поблизу Затишного на ТОТ української Донеччини та Високого Бєлгородської області РФ.
Крім того, уражено зосередження живої сили окупантів у районі населеного пункту Графське Донецької області.
Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.
- 20 квітня та в ніч на 21 квітня підрозділи Сил оборони України завдали вогневого ураження по низці важливих об’єктів російського агресора на тимчасово окупованих територіях України та на території РФ.
- Українські оборонці у ніч на 20 квітня атакували критичну інфраструктуру росіян — під удар потрапили НПЗ у Туапсе, нафтобаза у тимчасово окупованому Криму, десантні кораблі та склади озброєння.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.