Сили оборони вдарили по військовій базі окупантів в Токмаку, – мер Мелітополя
Джерело: Іван Федоров в Telegram
Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що сьогодні, 16 вересня, в Токмаку Запорізької області від Сил оборони України “прилетіло” в місце розташування ворожої техніки.
“Токмацька прикмета: прильотів більшає – окупантів меншає. Сьогодні в Токмаку, який окупанти перетворили на військову базу, знову було гучно”, – зазначив Федоров.
Він додав, що “чим частіші прильоти та ближче фронт, тим страшніше колаборантам”.
“Цього тижня з міста евакуювали “паспортний стіл”, аусвайси пообіцяли видавати в Мелітополі, та “героїчно” вивезли співробітників ФСБ та частину адміністрації”, – написав мер Мелітополя.
- Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що з Токмака Запорізької області місцеву окупаційну “владу” вивозять в інше місто, оскільки до міста наближається українська армія.
- ЗМІ, посилаючись на офіційних представників США повідомляє, що ЗСУ, найімовірніше, досягли успіхів у наступі на місто Токмак у Запорізькій області. Токмак є важливим містом, яке відділяє ЗСУ від Мелітополя.
- Фахівці ISW зауважили, що війська РФ докладали значних зусиль, ресурсів та особового складу, аби утримати населені пункти Урожайне (Донецька область) та Роботине (Запорізька область). Успіхи ЗСУ у цих населених пунктах свідчать про деградацію російської оборони.
Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.