Сирський й Умєров приїхали на передові командні пункти на фронті

Джерело: Telegram-канал головнокомандувача ЗСУ

Головний командир Збройних сил України (ЗСУ) Олександр Сирський разом з міністром оборони Рустемом Умєровим відвідали передові командні пункти захисників на фронті.

“Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках відповідальності. Обстановка складна на багатьох напрямках, потребує постійного контролю. Ворог здійснює регулярні штурми позицій наших військ”, – пише Сирський.

За словами головного командира ЗСУ, разом із командувачами було детально проаналізовано ситуацію й обговорено подальші заходи. Вони включали потенціал маневреної й позиційної оборони, а також зміцнення окремих ділянок.

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Також Сирський підкреслив значення координації та оперативної взаємодії всіх гілок Збройних сил для збереження життя наших військовослужбовців.

“Поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях. Проаналізували проблеми, які не мають системного характеру. Невідкладно ухвалив рішення задля покращення боєздатності, стійкості та управління. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі й позиції. Ворог несе непоправні втрати”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.