Система комунікацій ЗСУ функціонує без залучення ексзаступників міністра оборони – Генштаб

Джерело: Генштаб ЗСУ

У Генштабі зробили заяву на тлі інформації про те, що нібито Ганна Маляр працює в системі комунікацій ЗСУ.

“Останнім часом зʼявляється чимало спекуляцій щодо системи комунікацій Генерального штабу Збройних сил України та її керівництва. Офіційно повідомляємо, що взаємодія із медіа, підготовка інформаційних повідомлень та їх поширення є в компетенції Управління звʼязків з громадськістю Збройних сил України”, – йдеться у заяві Генштабу.

Також у Генштабі пояснили, що планування та координацію комунікаційних заходів у Збройних силах України забезпечує Управління стратегічних комунікацій Генерального штабу Збройних сил України.

Зазначені підрозділи очолюють полковники Збройних сил України, які підпорядковані безпосередньо Головнокомандувачу Збройних сил України та начальнику Генерального штабу Збройних сил України. Ключові посади у зазначених підрозділах обіймають військовослужбовці.

За даними Генштабу, питання комунікацій Збройних сил України узгоджується виключно із наративами та комунікаційними планами Міністерства оборони, і націлені на посилення обороноздатності України та здійснюються в інтересах виконання завдань Збройними силами України.

Система комунікацій ЗСУ розбудовується та функціонує без залучення інших осіб, зокрема, колишніх заступників міністра оборони України.

Просимо не втягувати Збройні сили України у політичну боротьбу, послуговуватися лише офіційною інформацією, яка поширюється верифікованими каналами ЗСУ, та дотримуватися інформаційної гігієни”, – наголосили у Генштабі.

Додамо, що напередодні нардеп від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко написав, що Ганна Маляр тепер офіційно очолила комунікації Генштабу.

“Ганна Маляр тепер офіційно очолила комунікації ГШ. Ця товаришка скоро піде на підвищення. А потім будуть казати, що Рада винна в провалі мобілізації. Кадри вирішують все. На жаль, в нашій історії ми призначаємо тих, хто мав би різати ковбасу на дуже відповідальні посади. І отримуємо відповідні результати. Я просто не можу зрозуміти, як в країні, в якій є Banda Agency, ми все ще маємо Маляр та Гуменюк?” – написав Олексій Гончаренко.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.