Ситуація на ТОТ: росіяни змушують бюджетників здавати кров для окупантів

Джерело: ЦНС

У Центрі національного спротиву повідомили, що через великі втрати на фронті росіяни намагаються збільшити банк крові на тимчасово окупованих територіях.

Так, зокрема на ТОТ Запоріжжя окупаційна адміністрація зганяє бюджетників для так званої “добровільної” здачі крові на потреби російських військ, адже наразі ворог зазнає великих втрат на запорізькому напрямку.

У ЦНС наголосили, що примушування до здачі крові є черговими порушення міжнародного гуманітарного права з боку окупантів. Та закликали повідомляти про тих, хто примушує українців до протиправних дій.

Зауважимо, з початку широкомасштабного нападу РФ на Україну Офіс Генерального прокурора зареєстрував 123 589 воєнних злочинів РФ та 16 061 злочин проти національної безпеки.

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.