Сюмар розповіла, що розгляд мобілізаційного законопроєкту відбувається в «пустій залі» ВР

Джерело: Вікторія Сюмар/Facebook

Нардепка від фракції “Європейська солідарність” Вікторія Сюмар розповіла, що голосування за мобілізаційний законопроєкт відбувається в “пустій залі” Верховної Ради.

“Розгляд питання, від якого без перебільшення залежать долі мільйонів українців. Мільйони родин, які чекають своїх чоловіків, батьків і дітей. І не знають коли дочекаються. Мільйони родин, з яких вже скоро заберуть до війська. І от це питання про життя і смерть розглядається в пустій залі, без прямої трансляції, без розгляду найчутливіших норм, які можна було б покращити”, – наголосила вона.

За словами Сюмар, таким “фарсовим розглядом найважливішого питання для життя мільйонів і країни загалом в пустій залі просто закладається міна уповільненої дії під всю державу”.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.