Новини за темою: блекаут на ЗАЕС

20 червня на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) стався 20-й блекаут від початку повномасштабного вторгнення.

На тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції відновили зовнішнє електроживлення.

Ввечері 10 червня Запорізька АЕС втратила все зовнішнє електропостачання. Це вже 19-й блекаут від початку повномасштабної війни.

У ніч на 3 червня на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС стався 17-й блекаут з моменту захоплення станції російськими військами та вже п’ятий від початку цього року.

На окупованій Запорізькій АЕС відновили живлення, що дозволило вивести станцію з режиму повного блекауту, в якому вона перебувала протягом останнього місяця.

Ввечері 30 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що ситуація на Запорізькій атомній станції аварійна наразі критична через тривале відключення від живлення.

На Запорізькій атомній електростанції другий день поспіль триває блекаут. Наразі АЕС змушена працювати на дизель-генераторах через втрату зовнішнього електропостачання.

На Запорізькій атомній електростанції стався десятий блекаут від початку окупації АЕС росіянами.

Внаслідок ворожого обстрілу Запорізька атомна станція втратила живлення однієї з двох зовнішніх ліній електропередачі, що з’єднують тимчасово окуповану ЗАЕС з об’єднаною енергосистемою України.

Сьогодні, 20 грудня, тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція вкотре опинилася на межі блекауту – через ворожі обстріли відключилась одна з двох ліній електропередачі, що з’єднують станцію з об’єднаною енергосистемою України.