Новини за темою: блекаут на ЗАЕС

Запорізька атомна електростанція втретє за листопад опинилася на межі блекауту.

В Енергоатомі попередили, що Запорізька АЕС, яке вже понад два роки окупована росіянами, знову опинилась на межі блекауту.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову – за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.