Таліби зґвалтували афганську активістку та погрожували публікацією відео з насильством

Джерело: The Guardian 

Ув’язнену афганську активістку кілька талібів зґвалтували у тюрмі та зняли це на відео. Згодом вони пригрозили жінці розповсюдженням цього запису.

З’являється все більше повідомлень про те, що жінки та дівчата в афганських в’язницях зазнають сексуального насилля. Однак відео, яке показали виданню, є першим прямим доказом цих злочинів.

На відео видно, як озброєні чоловіки змушують жінку зняти одяг, а після цього її кілька разів ґвалтують двоє чоловіків.

Активістка на відео намагалась приховати обличчя руками. Один із чоловіків сильно штовхнув її, коли вона не виконувала наказів.

“Всі ці роки тебе тр**али американці, а тепер наша черга”, – сказав їй один із них.

За словами жінки, її арештували за участь у публічному протесті проти Талібану і зґвалтували, коли вона була під арештом. Коли її звільнили, жінці вдалось втекти з Афганістану.

За її словами, коли за межами країни вона продовжила виступати проти Талібану, їй прислали відео з її зґвалтуванням та погрозами відправити запис її родині та опублікувати його у соцмережах, якщо вона продовжить критикувати режим.

На думку активістки, таліби навмисне зняли зґвалтування на відео, щоб змусити її замовкнути.

Раніше The Guardian публікував історії дівчат-підлітків та молодих жінок, які розповіли, що їх ґвалтували та били після затримань через порушення закону про носіння хіджабу.

Одну з жінок навіть вбили: її тіло знайшли через кілька тижнів після затримання та арешту. Зазначається, що перед смертю її зґвалтували.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.