«Там важче, ніж тут під обстрілами»: Alyosha про життя в США та повернення в Україну

Джерело: Олена Тополя в інтерв’ю для “ТСН”

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Зокрема виконавиця розповіла, що в США їй неодноразово довелося боротися “зі зривами та істериками”.

“Ти читаєш ці новини, ти бачиш ці фотографії. Це все занурює у холодну воду, у пекло. Іноді бували зриви, от ти тримаєшся, тримаєшся, а потім істерика, сльози. Це такий психологічний стан, над яким, у той момент, я нічого не могла зробити. Повірте, коли ти за кордоном, коли не хочеш жити там, де знаходишся — це набагато складніше, ніж жити тут, під обстрілами. Психологічно це таке пекло, в якому ти живеш кожну секунду, ти не належиш сам собі. Не знаєш своїх близьких, що з ними. Ти з ними спілкуєшся, але вони далеко, ти переживаєш”, – прокоментувала Олена.

За її словами, діти також ставали очевидцями “депресивного стану” артистки.

“Були там моменти, коли діти мене ловили на тому, що я не стримувала себе. Діти теж починали плакати, обіймати, запитувати. А я казала, що дуже хочу додому”, – поділилася співачка.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.