Реперка Alyona Alyona повідомила про «творчу паузу»

Джерело: Alyona Alyona/Instagram

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona заявила, що вирішила взяти “творчу паузу” на декілька місяців через проблеми зі здоров’ям.

“Хочу взяти паузу. Не буду розкривати всіх подробиць, лише скажу, що постійний перетин кордону витягнув із мене всі сили – як моральні, так і фізичні, а ще добряче вдарив по здоров’ю. Планую в листопаді витратити місяць на відновлення сил організму. У грудні хочу присвятити місяць творчості. Що буде в січні – ще не вирішила, але знаю точно, що на ці три місяці я не зникну з публічного поля. Я буду виходити в сторіз, розповідати, як я, що зі мною відбувається і взагалі, що говорять мої аналізи. Але я не буду давати концерти (можливо, тільки якісь винятки)”, – йдеться в дописі.

За словами реперки, за час повномасштабної війни проти України, розв’язаної Росією 24 лютого 2022 року, вона майже не приділяла часу своєму здоров’ю. Тому усі стреси “почали вилазити боком”. Зараз Alyona Alyona хоче відновитися та попіклуватися про свій організм.

  • Нове, перше в своєму роді, дослідження, представлене на щорічній зустрічі Європейського товариства кардіологів у Амстердамі, свідчить про те, що сміхотерапія здатна підвищити функціональну спроможність серцево-судинної системи, включаючи серце, легені, артерії та вени.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.