«Таємна книга»: вийшов друком геополітичний трилер про залаштунки української розвідки

Джерело: ГУР МОУ

На книжковому фестивалі KyivBookFest презентували роман “Таємна книга” – про залаштунки української розвідки.

Твір ґрунтується на подіях, про які ніхто і ніколи нічого не скаже.

Життя головного героя сповнене неймовірними подіями і подорожами – він шукав істину, прагнув зрозуміти причини і наслідки того, що відбувається. Таємна книга відкрила йому завісу й показала приховану правду.

Роман написаний невідомим автором, який узяв псевдонім Вільям Форестер.

“Помітно, що автор – інсайдер не тільки української політики. Також мене підкупив його дуже тонкий гумор”, ― описав свої враження від прочитаної книги громадський активіст та засновник добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова Геннадій Друзенко.

Ініціатором видання виступив президент Федерації легкої атлетики та меценат Євген Пронін.

За його словами, “Таємна Книга” розкриває читачеві специфіку роботи українських розвідників.

“Важливо, що кошти від продажу книжки підуть на підтримку ГУР МО України, і це ще один спосіб подякувати їм за колосальну роботу”, ― зазначив Євген Пронін.

За словами директора видавництва “Саміт-Книга” Івана Степуріна, перший тираж роману з’явиться у продажу до кінця вересня.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.

У низці приватних переговорів з командою Дональда Трампа трансатлантичні партнери висловили аргументи на користь продовження підтримки України. У результаті, союзники заявили, що нова адміністрація США не стане змушувати Київ до передчасних переговорів з Росією.