Телеведуча Наталка Фіцич розповіла про рецидив раку

Джерело: тележурналістка Наталка Фіцич у Facebook

Телеведуча Наталка Фіцич розповіла, що повертається до курсу лікування онкології. 12 років тому у неї виявили рак на початковій стадії, але після цього була ремісія.

“Від завтра моє життя змінюється. Я починаю курс лікування і намагатимусь продовжити працювати в ефірі, щоправда, і тут зміни. У мене онкологія, виявлена на початку, на щастя. Війна і ті біди, що звалилися на мене за останні роки, далися взнаки”, — написала вона.

За її словами, нещодавно її зняли з обліку, проте в неї кілька тижнів тому знайшли пухлину. Її видалили, але згодом стало відомо, що не повністю. Нині вона починає курс променевої терапії.

“Намагатимусь продовжити працювати. Тут теж зміни. Рішенням каналу я залишаю слот, в якому була перші два роки повномасштабного вторгнення, в якому переживала разом з глядачами найстрашніші дні війни. Канал запускає новий сезон. Тож відтепер з понеділка по п’ятницю вестиму ефір з партнером о 13 та сама о 14”, — зауважила Фіцич.

Телеведуча закликає “всіх і кожного подбати про своє здоров’я”, зробивши чек-ап: “Здайте хоч базові аналізи, перевірте стан хронічних хвороб. Війна і тривоги усім нам даються взнаки. І краще виявити проблеми на початках”.

  • За даними останніх досліджень, рівень раку серед молодих людей, особливо тих, хто молодше 50 років, зросла за останні десятиліття. Чоловіки та жінки віком 40 років становлять найбільшу частину цих діагнозів. Хоча рак з раннім початком відносно рідкісний — його поширеність збільшується для багатьох видів раку, таких як молочної залози, матки, колоректального раку і передміхурової залози.

4 грудня відзначають Міжнародний день гепарда та Міжнародний день банків. Християни сьогодні вшановують великомученицю Варвару.

За даними синоптиків у середу, 4 грудня, в Україні очікується суха погода.

3 грудня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час телефонної розмови з главою РФ Володимиром Путіним обговорив нинішню ситуацію у Сирії. Він заявив, що Анкара, підтримуючи територіальну цілісність Сирії, прагне “справедливого та довгострокового врегулювання”.

Сполучені Штати Америки спорядять Україні три різних типи систем дистанційного мінування, зокрема протипіхотних мін у межах анонсованого пакету військової допомоги. 

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте закликав відтермінувати можливі мирні переговори з Росією, доки Україні постачать достатньо військової допомоги західні союзники. За його словами, це необхідно, щоб Київ зміцнив свої позиції на полі бою та здобув перевагу у перемовинах.