Tesla хоче почати виробництво нового електромобіля в середині 2025 року – Reuters
Джерело: Reuters
Американська компанія Tesla заявила про плани розпочати виробництво нового електрокара, який нині має кодову назву “Redwood”, у середині 2025 року.
За даними інформагентства, Tesla надіслала постачальникам запрошення до участі в торгах на модель “Redwood” минулого року та прогнозує щотижневий обсяг виробництва таких авто в 10 000 екземплярів.
Вказано, що виробництво “Redwood” може розпочатися у червні 2025 року.
Як розповіли у виданні, генеральний директор Tesla Ілон Маск вже давно “розпалює апетити прихильників” та інвесторів до доступних електромобілів і самокерованих роботаксі, які, як передбачається, будуть створені на більш дешевих електромобільних платформах нового покоління.
Ці моделі, включно з автомобілем початкового рівня вартістю 25 000 доларів, дозволять йому конкурувати з дешевшими бензиновими автомобілями та зростаючою кількістю недорогих електромобілів, таких як ті, які виробляє китайська BYD.
В останньому кварталі 2023 року BYD випередила Tesla як найкращого у світі виробника електромобілів, йдеться в матеріалі.
Спершу Маск пообіцяв побудувати автомобіль вартістю 25 000 доларів у 2020 році, пізніше він відмовився від цього плану, але потім знову відновив його.
Найдешевша пропозиція Tesla, седан Model 3, нині має початкову ціну в США 38 990 доларів.
- Винахідник та мільярдер Ілон Маск попередив, що розроблятиме продукти штучного інтелекту за межами Tesla, якщо не отримає 25% компанії.
Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідомив, що уряд країни подав до парламенту законопроєкт, який передбачає заборону використання мобільних телефонів у школах, починаючи з вересня 2027 року.
У Силах спеціальних операцій ЗСУ повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.
Пентагон повідомив американським сенаторам про потребу приблизно у $80 млрд додаткового фінансування, значна частина якого пов’язана з витратами на війну США проти Ірану.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко заявила, що очолить українську делегацію на конференції з відновлення України у польському Гданську. Раніше медіа повідомили, що президент Володимир Зеленський відмовився їхати туди після загострення відносин.
Президент США Дональд Трамп заявив, що американські автовиробники Ford і General Motors спільно з іншими компаніями можуть найближчим часом долучитися до виробництва озброєння для потреб армії.