Tesla хоче почати виробництво нового електромобіля в середині 2025 року – Reuters

Джерело: Reuters

Американська компанія Tesla заявила про плани розпочати виробництво нового електрокара, який нині має кодову назву “Redwood”, у середині 2025 року.

За даними інформагентства, Tesla надіслала постачальникам запрошення до участі в торгах на модель “Redwood” минулого року та прогнозує щотижневий обсяг виробництва таких авто в 10 000 екземплярів.

Вказано, що виробництво “Redwood” може розпочатися у червні 2025 року.

Як розповіли у виданні, генеральний директор Tesla Ілон Маск вже давно “розпалює апетити прихильників” та інвесторів до доступних електромобілів і самокерованих роботаксі, які, як передбачається, будуть створені на більш дешевих електромобільних платформах нового покоління.

Ці моделі, включно з автомобілем початкового рівня вартістю 25 000 доларів, дозволять йому конкурувати з дешевшими бензиновими автомобілями та зростаючою кількістю недорогих електромобілів, таких як ті, які виробляє китайська BYD.

В останньому кварталі 2023 року BYD випередила Tesla як найкращого у світі виробника електромобілів, йдеться в матеріалі.

Спершу Маск пообіцяв побудувати автомобіль вартістю 25 000 доларів у 2020 році, пізніше він відмовився від цього плану, але потім знову відновив його.

Найдешевша пропозиція Tesla, седан Model 3, нині має початкову ціну в США 38 990 доларів.

Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.

В тимчасово окупованому Криму російська влада засудила місцевого жителя до 17 років позбавлення волі за звинуваченням у донатах для ЗСУ.

Виконувачка обов’язків президентки Венесуели Делсі Родрігес заявила, що кількість загиблих унаслідок двох землетрусів зросла до понад 500.

Українську журналістку з Мелітополя, 64-річну Ірину Левченко, яку російські окупанти незаконно утримують із 2023 року, етапували із Сімферопольського СІЗО до Краснодара. Разом із нею до Росії вивезли ще близько десяти українських політв’язнів.