Tesla вчетверте відкликає більшість авто Cybertrucks

Джерело: The Guardian

Компанія Tesla заявила, що відкликає більшість своїх авто Cybertruck у Сполучених Штатах через проблеми з їхніми склоочисниками та зовнішнім оздобленням.

Фото: AP

11 688 Cybertruck 2024 модельного року відкликають, оскільки контролер двигуна склоочисника лобового скла вийшов з ладу через надмірний електричний струм. В компанії заявили, що неробочі склоочисники можуть збільшити ризик аварії в дощову погоду. 

Крім того, Tesla також відкликає 11 383 Cybertrucks через те, що аплікація вітрила на оздобленні багажника могла бути неправильно прикріплена, створюючи потенційну можливість ослаблення та створення небезпеки на дорозі.

Сервісна команда компанії безкоштовно накладе засіб для зчеплення та чутливу до тиску стрічку або замінить відсутню обшивку для постраждалих транспортних засобів.

Національне управління безпеки дорожнього руху повідомляє, що Tesla вже чотири рази відкликала Cybertruck 2024 року. 

В лютому Tesla відкликала 2,2 мільйона автомобілів або ж майже всі свої електромобілі в Сполучених Штатах через неправильний розмір символів сигнальних ламп на панелі приладів, що підвищує ризик аварії на дорозі.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.

За даними AP, за останні 30 років випадки державної зради у Росії були рідкісними, однак після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вони різко зросли, разом із випадками звинувачень у шпигунстві.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що завтра, 15 липня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби.