TikTok планує запустити програму для доставки товарів – Reuters

Джерело: Reuters

TikTok має намір запустити програму електронної комерції, щоб допомогти китайським торговцям продавати товари по всьому світу.

Як повідомляється, запуск нової програми запланований на серпень. Спочатку TikTok офіційно розгорне її для споживачів у Сполучених Штатах.

За словами співрозмовників видання, прагнучи повторити успіх торгових платформ, таких як Shein і PDD Holdings (PDD.O) Temu в США, китайська платформа для коротких відео пропонуватиме набір послуг, починаючи від зберігання до постачання для продавців у Китаї.

Програма, що отримала назву TikTok “Повний сервіс”, вже проходить випробування. Як йдеться в матеріалі, завдяки програмі повного обслуговування торговцям в Китаї буде простіше продавати товари в США, оскільки TikTok допоможе їм в таких сферах, як митне оформлення, складування та логістика.

Натомість на відміну від Amazon (AMZN.O), який зараз продає багато товарів під брендом Amazon на своїй платформі, TikTok нині не планує продавати власну продукцію.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.