Трамп став переможцем кокусів у трьох штатах

Джерело: AP

Дональд Трамп виграв кокуси (тип голосування, у якому обирається один кандидат від партії) у Міссурі та Айдахо, а також здобув перемогу на з’їзді Республіканської партії Мічигану

Перемоги у цих штатах дали Трампу підтримку 244 делегатів на майбутньому з’їзді республіканців, де буде затверджено кандидата від партії на вибори президента. Водночас у його головної суперниці Ніккі Хейлі на цей час лише 24 делегати.

Загалом, аби стати кандидатом на пост президента від Республіканської партії необхідно набрати підтримку 1215 делегатів.

3 березня праймеріз очікуються в окрузі Колумбія, а через два дні – 5 березня – настане так званий “супервівторок”, коли праймеріз пройдуть одразу у 16 штатах.

Перемоги на праймеріз у Міссурі, Айдахо та Мічигані продовжили безперервну серію перемог Трампа на зустрічах Республіканської партії в різних штатах США – до цього його підтримали республіканці в Айові, Нью-Гемпширі, Неваді, Віргінських островах і Південній Кароліні.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.