Трамп вніс майже $92 млн застави за можливість подати апеляцію у справі про наклеп

Джерело: CNN

Колишній президент США Дональд Трамп вніс заставу в розмірі 91,63 мільйона доларів для подачі апеляції на рішення суду у справі про наклеп на письменницю Джин Керролл.

За даними агентства, повідомлення про заставу та апеляцію Трампа його захисники подали до федерального суду в Нью-Йорку.

У заяві Трамп зазначає, що покарання є занадто жорстким і наполягає на його пом’якшенні.

Своєю чергою, захист письменниці заявляв, що Трамп має бути покараний великою сумою відшкодування збитків, щоб це “дійсно змусило його припинити зводити наклепи”.

У січні федеральний суд присяжних присудив Керролл 83,3 мільйона доларів компенсації за наклепницькі заяви Трампа, в яких він заперечував, що зґвалтував її, говорив, що вона не в його смаку, і звинуватив її в тому, що вона вигадала це твердження, щоб підвищити продажі своєї книги.

Гарантом внеску Трампа виступили страхова компанія Chubb. Згідно з умовами застави, Chubb забезпечить лише апеляцію на рішення суду на суму 83,3 мільйона доларів, а не будь-які майбутні апеляції.

Розмір застави перевищує суму судового рішення, оскільки окружний суд зазвичай вимагає, щоб сторона внесла 110% від суми застави.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.