Трамп викликав Байдена на теледебати після їхньої перемоги у більшості штатів супервівторка

Джерело: BBC News

Після голосування у супервівторок Дональд Трамп викликав Джо Байдена на теледебати.

Трамп сказав, що він візьме участь у телевізійному форумі з президентом США Джо Байденом “у будь-який час, будь-де, у будь-якому місці”.

Своєю чергою, кампанія Байдена заявила, що Трамп “жадає уваги та намагається розширити свою привабливість”.

Наразі не погоджено жодних дебатів напередодні виборів у листопаді.

Виклик Трампа стався через кілька годин після того, як його остання суперниця від Республіканської партії Ніккі Гейлі оголосила про завершення президентської кампанії.

“Для блага нашої країни важливо, щоб ми із Джо Байденом обговорювали питання, які є такими життєво важливими для Америки та американського народу”, – написав Трамп на своєму вебсайті в соцмережі Truth Social через кілька годин після заяви Гейлі.

Він додав, що такі дебати можуть проводитися Національним комітетом Демократичної партії або Комісією з президентських дебатів.

77-річний Трамп неодноразово заявляв, що 81-річний Байден – занадто старий і забудькуватий, щоб дискутувати з ним. Байден, своєю чергою, припустив, що Трамп є старим.

Представники кампанії Байдена не сказали, чи братиме він участь у дебатах проти Трампа, і натомість запропонували республіканцю налаштуватися на звернення президента до Конгресу про стан справ у четвер ввечері.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.