Транспорт, БпЛА й електроніка: фонд Притули спорядив на фронт нову партію допомоги

Джерело: пресслужба Фонду Сергія Притули

Минулого тижня 57 підрозділів Сил Оборони отримали додаткові 3800 одиниць техніки та спорядження від Благодійного фонду Сергія Притули.

У повідомленні зауважили, що це кошти небайдужих громадян, котрі “перетворились на техніку та спорядження”, що нині вже у 57 підрозділів Сил Оборони.

Зазначається, що минулого тижня волонтери загалом спорядили на фронт:

 • 12 комплексів БпЛА та 32 одиниці додаткового спорядження для них;
 • 175 FPV-дронів та наземну станцію керування;
 • 114 дронів та 117 додаткових акумуляторів;
 • 114 одиниць зв’язку;
 • 23 одиниці джерел автономного живлення;
 • 6 одиниць транспорту
 • 3 194 засоби тактичної медицини;
 • 12 одиниць електроніки.

Дякуємо, що, завдяки вам, тисячі військових щодня відчувають, що мають надійний тил, — наголосили у повідомленні, закликавши долучатися до допомоги.

Варто додати, нещодавно український громадський та політичний діяч, волонтер Сергій Притула повідомив, що його Фонд спільно з Monobank зібрав понад 37 млн грн завдяки функції “волонтерська скарбничка”.

Довідка. Благодійна організація “Фонд Сергія Притули” — українська благодійна організація, яка спеціалізується на допомозі Силам оборони України та постраждалим від російсько-української війни. Займається придбанням та постачанням автомобілів, безпілотних літальних апаратів, тепловізорів, рацій, екіпірування, медикаментів.

 • Благодійний фонд волонтера та телеведучого Сергія Притули протягом останніх тижнів передав 1292 одиниці оптики 73 підрозділам Сил Оборони за 102 заявками.
 • Спецпризначенці Служби безпеки України отримали десять ударних гексакоптерів, збір на які здійснював Фонд Сергія Притули.
 • З 4 по 7 грудня Фонд Притули зібрав 36,9 млн гривень у межах ініціативи “Рій помсти 2.0” для придбання 5 тисяч FPV-дронів. Всього необхідно зібрати 100 млн грн.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.