Третій сезон «Гра в кальмара»: творець серіалу розповів, коли вийде фінал серіалу

Джерело: Variety

Режисер і сценарист серіалу “Гра в кальмара” Хван Дон Хьок повідомив, що третій сезон проєкту стане фінальним.

Ця стаття містить спойлери.

Режисер серіалу Хван Дон Хьок розповів, що спочатку планував створити лише 7-8 серій для продовження, але зрозумів, що історія вийшла за межі одного сезону. Саме тому з’явилися другий та третій сезони серіалу.

“Коли ви дивитеся на історію Гі Хуна, всі його спроби, які він робить, щоб зупинити гру: перша з них — найняти цих найманців і спробувати встановити пристрій стеження, це зазнає невдачі; друга спроба переконати людей проголосувати, щоб вони могли вийти з гри, це теж зазнає невдачі; а потім третя й остання спроба об’єднати людей і підняти бунт, це теж усе зазнає невдачі. З огляду на те, як мені вдалося показати світові п’ять різних ігор за один раунд, я б сказав, що знімати п’ятиборство, ймовірно, було найцікавіше”, – зазначив режисер.

Режисер Хьок підтвердив, що третій сезон серіалу стане фінальним, а точну дату виходу буде оголошено пізніше. Очікується, що прем’єра відбудеться влітку або восени 2025 року.

“Наразі все, що я можу сказати, буде спойлером, тому намагаюся бути обережним у своїх словах. Ми скоро оголосимо дату прем’єри 3-го сезону. Я очікую, що він вийде влітку або восени. Але що стосується сюжетної лінії третього сезону, Гі Хун втратив все, включно зі своїм найкращим другом, і всі його спроби зазнали невдачі. У якому стані буде Гі Хун? І що він обере? Чи продовжить він місію? Здасться він чи буде протистояти? Ви зустрінете Гі Хуна на дуже важливому роздоріжжі, коли ми почнемо третій сезон. Гі Хун буде не тією людиною, якою він був у другому сезоні”, – розповів режисер та сценарист серіалу “Гра в кальмара”.

Адміністрація Дональда Трампа на початку 2025 року звернулася до українського уряду з проханням прийняти невизначену кількість депортованих зі США громадян інших країн. Про це свідчать документи, з якими ознайомилось видання.

Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні завершили проєкт EU4UASchools: Build Back Better, спрямований на відновлення освітньої інфраструктури у постраждалих від війни регіонах. 

Влада Литви, Латвії та Польщі відмовилася пропустити через свій повітряний простір літаки, якими планували дістатися до Москви президент Сербії Александар Вучич та прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Політики мали взяти участь у параді 9 травня.

Частка тих, хто позитивно ставиться до формату національного телемарафону “Єдині новини”, знизилась із 45% у 2022-му до 17% у 2024 році.

Ввечері 6 травня Індія атакувала Пакистан. У двох прикордонних районах індійського Кашміру чути інтенсивні обстріли та гучні вибухи.