Третя штурмова бригада взяла участь у військовому параді в Латвії

Джерело: Третя окрема штурмова бригада ЗСУ (3 ОШБр) у Telegram

З нагоди 105-ліття Латвійської Республіки до військового параду долучилися військові Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ. Парад відбувся 18 листопада у Ризі.

На заході Збройні сили України почесно представили найкращі сержанти Третьої окремої штурмової бригади

“Сьогодні наші бійці перебувають на військовому вишколі в Республіці Латвія”, – наголосили у пресслужбі.

Разом з українськими захисниками були присутні військові США, Іспанії, Словенії, Словаччини, Польщі та інших запрошених країн.

“Презентувати українську армію на міжнародному рівні й великому святі братів-латвійців – честь для нашого підрозділу”, – додали у повідомленні.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.

29 листопада голова МЗС ФРН Анналена Бербок наголосила, що союзники України з усього світу мають створити над цією країною “оборонний щит”, аби убезпечити від російських атак у зимовий період. 

Російська армія продовжує втрачати вищий склад командирів на війні проти України. 28 листопада ліквідований заступник командира 14-го армійського корпусу РФ генерал-майор Володимир Завадський.