Триває ротація підрозділів, які від початку вторгнення виконували бойові завдання – Генштаб

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

У Генштабі ЗСУ в п’ятницю, 12 квітня, повідомили, що триває планова ротація підрозділів, які від початку повномасштабного вторгнення виконували завдання на фронті.

“Попри те, що російські окупанти продовжують тиснути на багатьох напрямках, знайдено можливості для почергової відправки бригад на відпочинок”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що вживають відповідних заходів з метою посилення бригад, які продовжують захищати Україну на фронті.

Таке рішення ухвалили після перегляду чисельності деяких підрозділів, які не беруть участі в бойових діях. Тисячі виявлених військових відправили до бойових частин. 

“Цей процес триватиме і далі”, – зазначили в Генштабі.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.