Туреччина разом із США працюватиме над збільшенням виробництва артилерійських боєприпасів

Джерело: Anadolu Ajansı.

Виробництво металевих компонентів для 155-міліметрових боєприпасів планується на американських підприємствах, створених спільно з турецькими підрядниками з оборонного сектора. Цю інформацію підтвердив Джефф Юргенсен, офіційний представник Пентагону.

Він повідомив, що планується розпочати виробництво до кінця 2025 року на трьох заводах у штаті Техас.

Контракт на будівництво, встановлення та подальше виробництво укладено із компанією General Dynamics Ordnance and Tactical Systems.

Також вказано, що завод матиме виробничу потужність у 30 тисяч гільз на місяць.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.