Туреччина разом із США працюватиме над збільшенням виробництва артилерійських боєприпасів

Джерело: Anadolu Ajansı.

Виробництво металевих компонентів для 155-міліметрових боєприпасів планується на американських підприємствах, створених спільно з турецькими підрядниками з оборонного сектора. Цю інформацію підтвердив Джефф Юргенсен, офіційний представник Пентагону.

Він повідомив, що планується розпочати виробництво до кінця 2025 року на трьох заводах у штаті Техас.

Контракт на будівництво, встановлення та подальше виробництво укладено із компанією General Dynamics Ordnance and Tactical Systems.

Також вказано, що завод матиме виробничу потужність у 30 тисяч гільз на місяць.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.