Туск: Бути на параді перемоги в Москві — це сором
Джерело: Укрінформ
Під час спільної пресконференції для ЗМІ з президентом Франції Еммануелем Макроном у Нансі 9 травня, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що присутність лідерів країн на параді в Москві викликає сором.
“У мене немає жодних сумнівів, що присутність на параді перемоги в Москві та аплодування президенту Путіну, який каже, що продовжуватиме очищати Україну від нацизму, є соромом для всіх, хто там присутній і вдає, що не бачить правди”, – сказав прем’єр.
Він додав, що в цьому випадку правда є “чорно-білою”, і не може бути жодних спекуляцій чи інтерпретацій щодо подій.
“Тому присутність на параді перемоги у країни, яка бомбардує міста, лікарні й дитячі садки, і хто спричинив протягом трьох років загибель і поранення понад мільйона людей, є соромом”, – зазначив Дональд Туск.
-
Президент Польщі Анджей Дуда розкритикував військовий парад у Москві, зазначивши, що історична правда полягає в тому, що саме Росія, разом з нацистською Німеччиною, розпочала Другу світову війну, напавши на Польщу у 1939 році.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.
Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.
Очільник МЗС РФ Сергій Лавров вилаявся у мікрофон під час посольського круглого столу за участі іноземних журналістів.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.