Twitter (X) можуть видалити з Google Play і App Store через нововведення Маска
Джерело: Variety
Нещодавно власник платформи X, більш відомої як Twitter, Ілон Маск повідомив, що згодом в соцмережі зникне можливість додавати людей у чорний список. Це безпосередньо порушує умови, встановлені магазинами App Store і Google Play щодо застосунків із призначеним для користувача контентом.
Політика Apple передбачає, що в додатках з призначеним для користувача контентом повинна бути присутня можливість “блокувати користувачів з сервісу, котрі ображають” і “механізм для повідомлення про образливий контент і своєчасного реагування на проблеми”.
При цьому Google Play має аналогічне положення, у якому йдеться, що в застосунках, розміщених у магазині, має бути присутня “вбудована система для блокування призначеного для користувача контенту і користувачів”.
Як пояснили у виданні, в буквальному прочитанні в правилах говориться про інструмент блокування користувачів з боку модераторів програми. Тобто про персональні “чорні списки”, коли конкретний користувач може заблокувати когось тільки для себе, в політиках мова не йде.
Водночас залишається незрозумілим, як саме будуть діяти модератори Google Play і App Store при перевірці платформи Маска. Однак існує ймовірність, що при наступному оновленні додаток соцмережі видалять із каталогів.
- Власник соцмережі X, більш відомої як Twitter, Ілон Маск заявив, що на платформі більше не буде функції, яка дозволяла блокувати інших користувачів.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.
Триває 1581-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
23 червня відзначається Всесвітній день інформаторів, Міжнародний Олімпійський день, День державної служби ООН, Міжнародний день жінок в інженерії. У церковному календарі – день пам’яті святої мучениці Агрипини.
За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.
Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.