У Бериславському районі на Херсонщині росіяни влучили у «Пункт незламності»

Джерело: Херсонська ОВА

30 січня російська армія здійснила авіаудар у Бериславському районі Херсонської області, спрямовуючи атаку на житлові будинки.

За інформацією Оперативного штабу звітування про агресію (ОВА), обстріл стався під час обіду. Атаку скерували по двох населених пунктах Бериславського району.

Фото: Херсонська ОВА

Удари призвели до пошкоджень житлових будівель, а також будівлі “Пункту незламності”.

Поки що немає підтвердженої інформації щодо постраждалих серед місцевого населення.

Фото: Херсонська ОВА

Фото: Херсонська ОВА

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.