У Білорусі всьоме «інавгурували» самопроголошеного президента Лукашенка
Джерело: білоруські ЗМІ
Сьогодні, 25 березня, у Білорусі відбулася так звана інавгурація самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, який став очільником країни вже всьоме.
Церемонія інавгурації відбулася в Залі урочистих церемоній у Мінську, куди було запрошено понад 1100 осіб.
Лукашенко заявив, що цьогорічні вибори в країні стали “прикладом справжньої чистої конкуренції”.
“Сьогодні хочу звернутися і до своїх суперників — кандидатів, які висунули себе на пост президента. Завдяки вам ми показали зразок справжньої чистої конкуренції. Без внутрішніх інтриг, маніпуляцій із боку зовнішніх сил. Дякую і тим, хто в такий політичний та правовий формат не вписується, але продовжує з-за кордону навчати нас життя, відпрацьовуючи гранти західних “демократій”, – сказав Лукашенко.
Лукашенко заявив, що сьогодні його країна начебто зазвучала на весь світ і стала значущою. За його словами, Білорусь зараз привертає велику увагу, але “далеко не всім до вподоби незалежність країни, особливо чесна та відкрита позиція на міжнародній арені”.
“Пів світу мріє про нашу “диктатуру” – диктатуру реальних справ та інтересів наших людей”, – заявив Лукашенко
На його думку, влада та народ Білорусі мають достатньо досвіду, щоб “вистояти у будь-яких вітрах історії”.
“Коли йдеться про справедливість і правду, абсолютно неважливо, якого розміру твоя країна на карті світу. Голос Білорусі завжди звучить голосно і впевнено. За роки своєї незалежності ми стали учасниками великої політики. І я можу з усією відповідальністю заявити, що у нас, влади і народу, достатньо досвіду, щоб вистояти на будь-яких вітрах історії.
Я – щасливий президент, а Білорусь – країна, де хочеться жити”, – заявив Лукашенко.
- 26 січня у Білорусі стартували президентські “вибори”. Попередні результати екзитполів у Білорусі свідчать, що за Олександра Лукашенка “проголосували” 87,6% виборців. Раніше Центральна виборча комісія повідомила, що явка на виборах становила 81,50% від кількості зареєстрованих виборців.
- Напередодні так званих виборів у Білорусі виявили проблеми в роботі VPN-сервісів й окремих закордонних сайтів.
- Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко – проти того, щоб громадяни Білорусі обирали президентом країни жінку.
- Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко погрожує повністю вимкнути інтернет, якщо під час виборів президента розпочнуться протести.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.