У боротьбі з російськими окупантами загинув актор Філіп Віннер

Фото: facebook.com/chesnyi.teatr

Джерело: “Чесний театр”

У російсько-українській війні загинув актор ֿ”Чесного театру” Філіп Віннер.

У театрі наголосили, що Філіп Віннер боронив в Україну з перших днів повномасштабного вторгнення РФ у найгарячіших точках.

“Та продовжував жити театром, на його сторінці побачите вірші з окопів, він привіз театр з собою на війну. Його вбила Росія. Не пробачимо”, – мовиться у заяві театру.

Колектив також висловив співчуття рідним та друзям Філіпа Віннера.

  • Нещодавно угорська авіакомпанія Wizz Air примусово зняла з рейсу українського військового з ампутацією, котрий повертався з Ізраїля після лікування та протезування в Україну. Авіакомпанія вже перепросила за інцидент, пояснивши рішення “станом здоров’я армійця та заходами безпеки”. Одначе, у МЗС вирішили з’ясувати усі обставини випадку.

Вдень 7 грудня російські військові серйозно пошкодили обладнання прифронтової теплоелектростанції, внаслідок чого два енергоблоки зупинилися. ЗС РФ здійснили по одній з ТЕС артобстріл.

За період із серпня по жовтень обсяги обіцяної західної допомоги Україні скоротилися на 87 відсотків – фактично із 16 до двох мільярдів євро. Підтримка з боку Заходу впала до найнижчого рівня від початку війни РФ проти України наприкінці лютого 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський полетить до Аргентини, аби відвідати інавгурацію свого аргентинського колеги Хав’єра Мілея.

З 4 по 7 грудня Фонд Притули зібрав 36,9 млн гривень у межах ініціативи “Рій помсти 2.0” для придбання 5 тисяч FPV-дронів. Всього необхідно зібрати 100 млн грн.

Президент США Джо Байден знову закликав Конгрес підтримати додаткове фінансування для України та заявив, що “ми не можемо дозволити Путіну перемогти”.