У Брянській області РФ після атаки БпЛА горить нафтобаза

Джерело: російське пропагандистське видання ТАСС

У Росії вкотре заявили про атаку українських БпЛА. Цього разу – у Брянській області.

Зокрема за даними російського міноборони, безпілотник вдалось подавити засобами РЕБ, однак під час знищення він скинув боєприпас на нафтобазу, внаслідок чого почалась пожежа.

Станом на зараз відомо, що вогонь охопив тисячу квадратних метрів.

За даними оперативних служб РФ, горять чотири резервуари з бензином.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углава подав позов проти Віталія Шабуніна і Центру протидії корупції (ЦПК) про захист честі та гідності. Держслужбовець вимагає, аби антикорупціонер та його відомство спростували інформацію про його причетності до витоку даних досудового розслідування НАБУ

У Львові відбулося прощання з мовознавицею, громадською діячкою, народним депутатом VII скликання Іриною Фаріон. Чин похорону розпочався о 14:00 у Гарнізонному храмі, куди приїхали близькі, колеги та прихильники професорки з різних міст України.