У Британії активісти спаплюжили офіційний портрет короля Чарльза (фото)

Джерело: CNN

Активісти з групи Animal Rising провели  акцію протесту біля офіційного портрета короля Чарльза, який зараз виставляється в лондонській галереї. Вони використали малярний валик, щоб наклеїти два знаки на портрет монарха.

Планувалося, що портрет короля буде доступним для всіх відвідувачів до 15 червня.

Фото: Animal Rising/X

Картина, що зображає короля Чарльза як монарха, стала обговорюваною після свого офіційного представлення на початку цього року. Художник Джонатон Єо зобразив короля на яскравому червоному тлі, що викликало різні реакції.

Активісти прикріпили на голові короля зображення британського мультиплікаційного героя Воллеса з серіалу “Воллес і Громіт” та додали вивіску із закликом звернути увагу на жорстокість на фермах.

Ця акція покликана привернути увагу до звіту про жорстоке поводження з тваринами на фермах, опублікованого благодійною організацією RSPCA. Група Animal Rising виступає за швидкий перехід до рослинного харчування та вважає, що програма RSPCA Assured маскує жорстокість у промислових умовах.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

Активісти британської кліматичної компанії “Just Stop Oil”, яка закликає відмовитися від викопних ресурсів, у межах своєї останньої акції протесту залили Стоунгендж помаранчевою фарбою.

19 червня у Києві обвалилася пішохідна частина шляхопроводу на проспекті Повітряних сил України, що спричинило ускладнення руху транспорту. Раніше мер столиці Віталій Кличко запевняв, що повідомлення про неналежний стан інженерних споруд лише підживлюють роботу ворожого ІПСО.

Турецька поліція заарештувала чоловіка при спробі сісти на літак у Стамбулі із валізою, повною отруйних павуків і скорпіонів.