У Британії чоловік втратив роботу через історію пошуків у браузері
Джерело: Lad Bible
У Великій Британії чоловіка звільнили з компанії після того, як керівництво знайшло та роздрукувало історію його пошуків в Інтернеті за 50 годин робочого часу.
Зокрема колишній співробітник гуглив ботокс, зуби індички та інформацію про франшизу “Зоряні війни”.
Як розповіли у виданні, Джош працював адміністратором відділу обслуговування клієнтів протягом трьох місяців. Згодом його колеги вирішили роздрукувати теми, які він шукав у робочий час в Google. Серед історії пошуків було “Саймон Коуелл не впорався з ботоксом” або “чи болять зуби у індички”.
На цей момент Джош був на випробувальному терміні. Втративши роботу, чоловік вирішив написати про свою ситуацію в соціальних мережах, де вона швидко стала вірусною і допомогла знайти йому нову роботу. Джош почав працювати координатором ланцюжка постачань у харчовій промисловості.
За словами чоловіка, цей допис в TikTok коштував йому трьох наступних посад.
“Вони сказали, що ми бачили твій TikTok, і ми не хочемо, щоб ти працював у нас. Мені було неприємно це чути. Це змусило мене відчути себе досить ніяково, якщо чесно, і мені стало соромно за себе”, — зізнався чоловік.
- У Британії звільнили та засудили до 12 місяців позбавлення волі працівницю в’язниці, яка залицялася до в’язня і надіслала йому 4000 повідомлень.
Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.