У британській розвідці оцінили ймовірність успіху росіян в атаках на Авдіївку

Джерело: міноборони Великої Британії

У британській розвідці прокоментували наступ військ РФ на Авдіївку та оцінили шанси загарбників захопити місто.

Фахівці зауважили, що, наймовірніше, росіяни почали скоординований наступ на декількох напрямках на сході України.

Зокрема росіяни здійснюють загальновійськовий наступ на Авдіївку, яка добре захищена ЗСУ. Авдіївка є серйозною перешкодою для окупантів у їхній меті контролювати Донецьку область.

Фахівці додали, що атаки росіян, наймовірніше, будуть здійснюватись за допомогою декількох бронетанкових батальйонів, які спробують оточити місто.

“Імовірно, це буде найзначніша наступальна операція, здійснена Росією, як мінімум з січня 2023 року”, – наголосили розвідники.

Однак, вважають фахівці, українська оборона стримує атаку окупантів. Більш того, росіяни зазнають великих втрат у важкій техніці та у живій силі.

“Повільний прогрес та великі втрати, ймовірно, спричинили зміну повідомлень з боку Росії і тепер замість наступу вони говорять про “активну оборону”, оскільки успішне захоплення Авдіївки виглядає дедалі малоймовірним у короткостроковій перспективі”, – резюмували британські розвідники.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.