У британській розвідці прокоментували атаки БпЛА по російському Сочі

Джерело: міноборони Великої Британії

У британській розвідці зауважили, що безпілотник вже двічі атакували російське курортне місто Сочі. Це свідчить, що війна безпосередньо впливає на населення Росії.

1 жовтня 2023 року російський чорноморський курорт Сочі вдруге за два тижні зазнав удару безпілотних літальних апаратів. ЗМІ повідомляють, що в аеропорту Сочі було пошкоджено місце посадки гелікоптера.

Попередня атака 20 вересня 2023 року спричинила велику пожежу на нафтосховищі поблизу аеропорту. Це був перший зафіксований удар по цьому району після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Сочі є популярним місцем відпочинку, яке тісно пов’язане з президентом Росії Володимиром Путіним, і служить літньою базою для багатьох представників російської еліти.

Удари поблизу міста є ще одним прикладом того, що війна безпосередньо впливає на населення Росії далеко від українського кордону.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виключив можливість появи в Європейського Союзу власного ядерного озброєння. Раніше про необхідність обговорення цього питання заявляли глава Франції Емманюель Макрон та президент Польщі Анджей Дуда.