У Бурятії магазин евакуювали через іграшку в українському костюмі – росЗМІ

Джерело: російський Telegram-канал “Осторожно, новости”

У Росії в Бурятії евакуювали магазин через іграшкову овечку в національному українському костюмі з кнопкою, яка запускає пісню “Несе Галя воду”.

Валентина, мешканка бурятського Селенгинська, знайшла на вулиці іграшку та віднесла її до магазину “Карина”. Пізніше виклала фото до групи селища у Viber, щоб знайти власника. 

Іграшкою була овечка у національному українському костюмі — якщо на неї натиснути, можна почути пісню “Несе Галя воду”. 

Овечку вважали підозрілою, магазин евакуювали, на місце викликали ФСБ та ОМОН. 

Нічого небезпечного у вівці не знайшли. 

Аналогічна історія з іграшковою овечкою сталася в жовтні 2022 року в Краснодарі. Вона також не була небезпечною.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.

19 липня в центрі Києва незаконно знесли історичну будівлю — Садибу Зеленських, збудовану у 1890 році. Поліція відкрила кримінальне провадження, а міська влада засудила знесення як “зухвале та цинічне самоуправство”.

Херсонський фермер Андрій Целеп другий рік поспіль вирощує кавуни на правобережній частині області. До цього він мав поля на лівобережжі Херсонщини, яка зараз тимчасово окупована росіянами.