У Бєлгородській області унаслідок падіння уламків БпЛА є загиблі: РФ звинувачує Україну

Джерело: російське пропагандистське видання ТАСС

У Росії заявили, що вночі 12 жовтня Україна атакувала Бєлгородську область безпілотниками. Російська ППО начебто збила БпЛА, проте його уламки впали на житловий будинок, внаслідок чого загинуло троє осіб.

Спершу влада Бєлгородської області повідомила, що уламки збитого БпЛА літакового типу упали на приватний житловий будинок, унаслідок чого постраждало двоє осіб.

Водночас трохи згодом у росЗМІ заявили, що з-під уламків будинку дістали тіла двох осіб.

Ще пізніше губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков повідомив, що під завалами також знайшли тіло дитини. Таким чином, кількість загиблих зросла до трьох.

Варто зауважити, що цієї ночі російські окупанти атакували Україну безпілотниками. Низка з низ була випущена саме з території Бєлгородської області.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.