У Чечні заборонили надто швидку і надто повільну музику, щоб вберегтись від «впливу Заходу»

Джерело: The Guardian

У Чеченській республіці РФ заборонили танцювальну музику, яка є надто швидкою, або ж надто повільною. У такий спосіб місцева влада прагне вберегти населення від “брудного впливу Заходу”.

Міністр культури Чечні Муса Дадаєв заявив, що “всі музичні, вокальні та хореографічні твори повинні відповідати темпу 80-116 ударів на хвилину”, щоб музика “відповідала чеченському менталітету та почуттю ритму”.

“Запозичення музичної культури в інших народів неприпустиме. Ми повинні донести до людей і до майбутнього наших дітей культурну спадщину чеченського народу. Це включає весь спектр морально-етичних норм життя чеченців”, – сказав Дадаєв.

Російські ЗМІ повідомили, що Дадаєв вже попередив виконавців у регіоні, що вони мають час до 1 червня, аби перезаписати музику, яка порушує нові правила.

Такі нововведення щодо музики ставлять під заборону більшість сучасних жанрів танцювальної музики, до прикладу хаус,техно, дабстеп, драм-н-бейс тощо.

Деякий хіп-хоп і реп, які зазвичай відтворюються зі швидкістю від 60 до 140 ударів на хвилину, теоретично все ще можуть відповідати традиційному чеченському “відчуттю ритму”, яке хоче зберегти режим глави республіки Рамзана Кадирова.

Японія, у межах нового пакету санкцій, запровадила торгові обмеження щодо китайських компаній, які підтримують РФ у війні проти України.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.