У Чернігові на місці зруйнованого стадіону планують побудувати новий за 620 мільйонів гривен
Джерело: “Суспільне Чернігів”
Міністерство молоді та спорту України виділить 20 млн грн на підготовку кошторисної документації щодо будівництва нового стадіону Гагаріна у Чернігові, який раніше зруйнували росіяни. Загалом проєкт оцінили у 620 млн грн.
За словами начальника департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА Андрія Шемеця, для будівництва залучать кошти з держбюджету. Цього року міністерство виділить перший транш.
“Спілкуючись з Міністерством, спілкуючись з директором державного підприємства, ми визначили, що це буде мультифункціональний стадіон. Будемо підлаштовувати під трибунами критий легкоатлетичний манеж”, – сказав Андрій Шемець.
11 березня 2022 року у Чернігові росіяни розбомбили стадіон ім. Гагаріна і бібліотеку поруч із ним. За ніч впали п’ять авіабомб великої потужності.
Шемець зауважив, що до стадіону приїхали і наші експерти, і фахівці, які займаються будівництвом нових будівель, з-за кордону.
“Наприклад, трибуну одну можна залишити, все інше, що можна демонтувати та зробити мультифункціональний, сучасний стадіон із підтрибунними приміщеннями, з окремими залами, розминочними полями”, – сказав Шемець.

Фото: Суспільне Чернігів
- До Дня Незалежності України з 24 по 29 серпня цього року в самому центрі Риги в Латвії відбудеться благодійний культурний проєкт “Ukraine. Residence of Freedom”, зібрані кошти з якого спрямують на допомогу українським воїнам, які зазнали поранень.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.