У Чорному морі росіяни утримують один корабель, ракетоносії відсутні – ВМС ЗСУ

Джерело: ВМС ЗСУ

Станом на ранок 13 січня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, ракетоносії відсутні.

Тим часом, в Азовському морі на бойовому чергуванні також один ворожий корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Натомість у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває два ворожі кораблі, серед яких один носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 8 ракет.

За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили:

  • до Азовського моря – 1 судно, з них кораблів, які рухалися з протоки Босфор – не було.
  • до Чорного моря – 4 судна, з них кораблів, які продовжили рух у напрямку протоки Босфор – не було.

У ВМС ЗСУ зазначили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.