У Дагестані жінкам тимчасово заборонили носити нікаб після нещодавніх атак

Джерело: Reuters

У російській Республіці Дагестан місцева влада тимчасово заборонила жінкам носити нікаб, який закриває обличчя, на тлі нещодавніх атак в регіоні.

У заяві муфтіят Дагестану повідомив, що тимчасово заборона на нікаб запроваджена після звернення російського міністерства національної політики у справах релігій.

Після стрілянини у Дагестані наприкінці червня, внаслідок якої загинуло понад два десятки осіб, повідомлялось, що один з нападників хотів втекти, одягнувши нікаб.

Заборона діятиме поки “виявлені загрози не будуть ліквідовані”.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.