У застосунок «Резерв+» додали функцію виправлення даних
Джерело: телемарафон
Заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко заявила, що у мобільному додатку “Резерв+” з’явилося ще одне оновлення – дистанційне виправлення даних. Наприклад, одним з випадків було, коли український військовий досі перебував на обліку.
“Військовослужбовці, які бачать, що вони досі на обліку, тобто вони занесені як військовозобов’язані, подають електронний запит, уточнюють, що вони вже є військовослужбовцями, і цей статус ТЦК та ТСП виправляє через запит у відповідній військовій частині про факт прийняття людиною обов’язку щодо військової служби. Тож, щоб не робити додаткові візити військовослужбовцям, яким незручно це робити, тому що вони на фронті, ми зробили цю можливість онлайн”, – сказала вона.
Ще бували випадки, коли військові у “Резерв+” отримували сповіщення, що їхні “Дані не знайдено”.
“Заповніть заявку на виправлення даних – і система автоматично актуалізує вашу інформацію”, – резюмувала заступниця міністра оборони України.
- З 18 червня у застосунку “Резерв+” додали електронний військово-обліковий документ та QR-код, аби було можливо перевірити дані. Для цього треба оновити версію додатка через App Store або Play Market.
У 2026 році очікується початок роботи Спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.
Західні союзники України ведуть переговори про постачання додаткових зенітно-ракетних комплексів Patriot і прагнуть досягти домовленості до саміту НАТО, котрий відбудеться наприкінці червня, поінформувало обізнане джерело.
5 травня президент США Дональд Трамп повідомив, що має намір залучити главу Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана до зупинення повномасштабної війни Росії проти України.
Для проведення масованих штурмів російські війська змушені відправляти застарілу техніку через гострий дефіцит, зауважив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.
5 травня МВС, Нацполіція, Уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин, ініціатива “Bring Kids Back UA” та Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти осіб (МКЗБ) оголосили про початок національної та міжнародної ініціативи у відповідь на примусову депортацію українських дітей до РФ. Особлива увага приділяється створенню єдиної ДНК-бази даних родичів зниклих дітей.